Hledáme lektorku němčiny

lokalita: Praha
zadavatel: Jazykové centrum LAURUS
plat: 200 Kč/hodinu
od 01.10.2017 do 23.06.2018

Hledáme lektorku němčiny na každé pondělí do firmy na výuku dvou skupinek po 2 studentech. Firma sídlí na Praze 6 (Bílá hora) Dobré spojení tramvají č. 22. První skupinka by se konala od 16.00-17.00 a druhá od 17.00-18.00. Jedná se o skupinku mírně pokročilých studentů. Plán výuky bych osobně připravila.

Popis společnosti:

Jsme malá jazyková škola rodinného typu v Praze 6 Dejvicích v blízkosti stanice metra Hradčanská. Vyučujeme angličtinu/němčinu a češtinu pro cizince. Zaměřujeme se především na děti, ale otevíráme i kurzy pro dospělé, ať už skupinové, či individuální.

Snažíme se dětem především vštípit základy jazyka, které prostřednictvím různých výukových metod upevňujeme a děti je poté automaticky užívají v komunikaci. Při výuce používáme velké množství doplňkových materiálů, díky nimž studenti dostanou jazyk nenásilnou formou do krve.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.jazykylaurus.cz

Náplň práce:

Náplní práce by byla výuka němčiny (příprava materiálů, atd.)

Požadujeme:

Požadujeme lektorku s výbornou znalostí jazyka. Dokončené vysokoškolské vzdělání není nutností. Uvítáme mladou slečnu, která ovládá velmi dobře cílový jazyk, má milé vystupování, je zodpovědná a kreativní. Další prioritou je, aby lektorka měla dobré pedagogické schopnosti a výuka byla pestrá a zábavná.

Nabízíme:

Příjemnou atmosféru a férový přístup, možnost dalšího zlepšování ve výuce jazyků a budoucí příležitosti k další výuce.

Kontakt:
Kontaktní osoba: Vízková Petra
Telefon: 739065980
E-mail: info@jazykylaurus.cz
Web: www.jazykylaurus.cz
Zbývá ještě 2000 znaků.