Model / Modelka pro oděvní značku NORDBLANC

lokalita: Praha
zadavatel: NB Distribuce s.r.o.
plat: 2000 Kč/den
od 06.10.2017 do 31.12.2017

Hledáme přirozené modely (ženy, muže, děti) pro ateliérové/exteriérové focení, příp. fitting pro outdoorovou a sportovní značku NORDBLANC. Předešlé zkušenosti výhodou, nikoli podmínkou.

NB Distribuce s.r.o.
Popis společnosti:

NORDBLANC jako dynamicky rostoucí značka outdoorového / sportovního oblečení, obuvi a doplňků

Náplň práce:

Celodenní focení v ateliéru či exteriéru (zpravidla ve dvojici) v rozsahu 1-4 dny v měsících: únor, březen, květen, červenec a srpen

Požadujeme:

Konfekční velikost oblečení:

ženy: velikost 38 nebo M (výška postavy 170-175 cm)

muži: velikost 50/52 nebo L (výška postavy 180-188 cm)

děti: konfekční velikost 122/128 (výška postavy do 135 cm)

Pokud máte (Vy, případně Vaše dítě) některou z uvedených velikostí, neváhejte a napište nám na nordblanc.DB@gmail.com. My Vám zašleme k vyplnění formulář, který Vás zařadí do dalšího kola výběrového řízení pro focení/fitting nové kolekce značky NORDBLANC.

Všichni pozvaní účastníci musí nejdříve projít castingem, který se uskuteční po vzájemné dohodě.

Nabízíme:

Odměna za focení/fitting (nikoli za casting) se pohybuje od 2000 Kč brutto za den (částka se odvíjí od předchozích zkušeností s focením).

Kontakt:
E-mail: marketing@nordblanc.cz
Zbývá ještě 2000 znaků.