Brigádník pro průzkum veřejného mínění po telefonu - z domova

lokalita: Celá ČR
zadavatel: Data Collect s.r.o.
plat: 10000 Kč/měsíc
od 27.09.2017 do 31.12.2017

Hledáme brigádníky pro dlouhodobé i krátkodobé telefonické dotazování z pohodlí vašeho domova. Brigáda je vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené, pracující i důchodce.

Data Collect s.r.o.
Popis společnosti:

Jsme solidní výzkumná agentura, která na trhu působí od roku 2005. Specializujeme se na telefonické a internetové dotazování. Nic neprodáváme, děláme jen průzkum trhu a veřejného mínění na objednávku velkých českých i zahraničních institucí.

Náplň práce:

Hledáme brigádníky pro dlouhodobé i krátkodobé telefonické dotazování z pohodlí vašeho domova. Dotazujete na svém počítači v internetovém prohlížeči s využitím našeho dotazovacího systému, telefonické poplatky hradíme my.

Brigáda je vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené, pracující i důchodce i ZTP s dobrým vyjadřováním.

V případě zájmu Vás zaškolíme po internetu, není třeba nikam jezdit.

Požadujeme:
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • vlastní počítač s Windows a rozumně rychlé připojení k internetu,
  • sluchátka s mikrofonem
Nabízíme:
  • zajímavý výdělek – fixní hodinovou mzdu a bonusy za dobrou práci (v rozsahu 85 – 120 Kč/hod)
  • vlastní rozvržení pracovní doby podle Vašich možností
Kontakt:
Kontaktní osoba: M. Vaňhová
Telefon: 725874091
E-mail: monika.vanhova@datacollect.cz
Web: https://brigada.datacollect.cz/
Zbývá ještě 2000 znaků.